האי הצפוני ניו זילנד

חצי האי קורומנדל הוא ללא ספק אחד המקומות היפים לביקור באי הצפוני של ניו זילנד. מפלי הוקה הם אולי לא המקום הכי גדול או מפורסם בו ביקרתי, אבל זה בהחלט לא המעט מהמקומות האהובים עלי על האי.

להלן רשימה של המקומות הטובים ביותר באי הצפוני שיש לקחת בחשבון בעת תרמילאות בניו זילנד. אם אתם מתכננים להגיע לחצי האי קורומנדל ולמקומותיו הרבים האחרים, כדאי לא לפספס את חובה לראות זאת – ראו כיכר. זהו מקום טוב להכיר ולהעריך את האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בצפון זילנד, כמו מפלי הוקה ושונית המחסום הגדולה.

לחץ על התמונה למטה כדי לראות מפה של האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר באי הצפוני של ניו זילנד. לחץ על תמונה זו כדי לראות את המקומות הטובים ביותר בצפון זילנד לטיולים, דיג וקמפינג. לחץ על תמונות אלה כדי לראות את עשרת יעדי התיירות המובילים בניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, לונדון, סידני, טוקיו, מלבורן, סינגפור, ניו אורלינס וטוקיו. אני מקווה שזה עזר לך להרכיב רשימה של האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו זילנד ולמצוא את המקומות שאתה רוצה לבקר בהם. אני מקווה שזה נתן לך קצת השראה לטיול שלך בניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, לונדון, סידני, טוקיו, מלבורן, סינגפור, ניו אורלינס וטוקיו. אם אתה נהנה מהרפתקאות קטנות, אז הרפתקה קטנה היא חובה בשבילך, ועבורי, אם נהנית מזה, אז זהו.

אם אתה מתקשה למצוא מקומות נוספים בניו זילנד, ייתכן שתהיה מעוניין לכלול את רוטורואה במסלול ניו זילנד שלך. זה מציע אפשרויות רבות, ואם אתה יכול להתמתח במשך יום או יומיים, זה המקום המושלם לעשות את זה. אם יש לך זמן, תהיה לך נוף נהדר של העיר, חוף יפהפה ובית קפה חוף נהדר, אז אתה לא צריך לפספס את הפעילות הזו. אלו מכם שיכולים להוסיף יום צריכים ללכת לחוף מים חמים, שם אתם ידועים בעיקר כשאתם רוחצים בבריכה התרמית שלכם בחוף מים חמים.

זה בערך שעתיים נסיעה מפוקהה לוולינגטון, אבל אם יש לכם כמה ימים נוספים תוכלו לבלות לילה ברוטורואה לפני שתחזרו לאוקלנד שם בהחלט תגיעו לאי וואייהקה ליום. הזמן שלך באי הצפוני מסתיים עם עצירת ביניים בוולינגטון למשך הלילה ואז נסיעה קצרה לבירת ניו זילנד אוקלנד. אם יש לך בעיות בהפרש הזמן בין אוקלנד לשאר האי הדרומי, אני נותן לך שני מסלולים חלופיים. אם אתה יכול להוסיף יום נוסף, אנו ממליצים לעקוב אחר מסלול האי הצפוני של האי ניו זילנד למשך 10 ימים (הכולל גם יעדים אחרים כגון העיר וולינגטון ואוקלנד סיטי, כמו גם כמה מקומות אחרים באוקלנד).

לאי הצפון יש כל כך הרבה מה להציע שאתה בהחלט לא רוצה לפספס את זה, אבל אנו ממליצים לקחת יותר זמן מהאי הדרומי לאיי הצפון. יש כמה מהחוויות הטובות ביותר מבעלי חיים שתוכלו לקבל, לכן העדיפו את הדרך שלכם לאיי הים הצפוני של ניו זילנד. אז קבלו את הכרטיסים לטיול הבא שלכם לעיר ניו יורק, אוקלנד, וולינגטון, רוטורואה או אוקלנד סיטי ותכננו את זה!

סיקרנו את כל נקודות השיא שיש לאי הצפוני להציע תוך 7 ימים בלבד ואתה באמת לא רוצה לפספס אף אחד מהמקומות שאתה צריך לבקר בהם. אפילו לא ראינו את כולם עדיין, אז וודא שאם תזכה אי פעם לחקור את ניו זילנד, לא תדלג על פנינה כזו.

למרות שזה הקטן מבין שני האיים, הדיג באי הצפוני של ניו זילנד רחוק מלהיות מוגבל. הדרך הטובה ביותר לראות את ניו יורק, ניו ג'רזי, לוס אנג'לס, שיקגו, סן פרנסיסקו, לונדון, פריז, סידני, טוקיו, מלבורן, אוקלנד וסידני היא לבקר ברוטורואה ולעשות טיול לאחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר, הגן הבוטני המלכותי.

האי הצפוני של ניו זילנד הוא יעד כדאי לחובבי חוף, גייזרים ברוטורואה והנוף הירחי של טונגארירו מושכים מבקרים רבים בפנים הארץ. כמה מטיולי הגלישה הטובים ביותר בניו זילנד הם בטרנאקי שבחוף המערבי של האי הצפוני. איי הצפון הם לא רק מקום לבקר ולחוות את העיר ניו יורק, לוס אנג'לס, שיקגו, סן פרנסיסקו, לונדון, פריז, סידני, טוקיו, מלבורן, אוקלנד וסידני. יש לו גם חשיבות היסטורית עצומה ובו נמצא המוזיאון הגדול בעולם, המוזיאון הלאומי.

באי הצפון אוכלוסייה גדולה יותר מהאי הדרומי והעיר הגדולה והעמוסה ביותר באי הצפוני היא אוקלנד, בירת ניו זילנד ויעד פופולרי למי שאוהב להיות חלק מהקהל הגדול.

מוזיקה יהודית פורטל

שתף

פוסטים נוספים