מלונות בפטאיה

פטאיה היא עיר תוססת בחוף המזרחי של תאילנד, הידועה בחיי הלילה, החופים והקניות. הוא ביתם של מגוון רחב של מלונות 5 כוכבים מפוארים הנותנים מענה לצרכיהם של מטיילים בעלי אבחנה. מאתרי נופש על חוף הים ועד למלונות עירוניים אופנתיים, הנה כמה מהמלונות הטובים ביותר ב-5 כוכבים בפטאיה.

חמשת המלונות הכי טובים בפטאיה

הילטון פטאיה

מלון הילטון פאטאיה הוא מלון מפואר הממוקם על כביש ביץ', בלב פטאיה. המלון מציע נופים מדהימים של מפרץ תאילנד וממוקם בנוחות ליד האטרקציות המרכזיות של העיר. המלון כולל 302 חדרים וסוויטות מודרניים ומסוגננים, כולם מצוידים במתקנים העדכניים ביותר, כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, אינטרנט אלחוטי ומיני בר. במלון יש גם בריכה חיצונית עם שפת אינסוף, מרכז כושר וספא. שתי המסעדות של המלון מציעות מגוון רחב של אפשרויות לסעודה, לרבות מטבח תאילנדי, איטלקי ובינלאומי.

 

אתר הנופש אינטרקונטיננטל פטאיה

אתר הנופש אינטרקונטיננטל פטאיה הוא אתר נופש יוקרתי על חוף הים הממוקם על גבעת פראטמנאק, המשקיף על מפרץ תאילנד. המלון כולל 156 חדרים וסוויטות מפוארים, כולם מעוצבים בסגנון תאילנדי עכשווי, ומצוידים במתקנים העדכניים ביותר, כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, אינטרנט אלחוטי ומיני בר. במלון יש גם שלוש בריכות שחייה חיצוניות, מרכז כושר, ספא וחוף פרטי. שתי המסעדות של המלון מציעות מגוון אפשרויות לסעודה, לרבות מטבח תאילנדי, בינלאומי ופירות ים.

 

אתר הנופש AVANI Pattaya

אתר הנופש AVANI Pattaya Resort הוא אתר נופש יוקרתי על חוף הים הממוקם על ביץ' רואד, בלב פטאיה. המלון כולל 299 חדרים וסוויטות מודרניים ומסוגננים, כולם מצוידים במתקנים העדכניים ביותר, כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, אינטרנט אלחוטי ומיני בר. במלון יש גם שלוש בריכות שחייה חיצוניות, מרכז כושר, ספא וחוף פרטי. שתי המסעדות של המלון מציעות מגוון אפשרויות לסעודה, לרבות מטבח תאילנדי, בינלאומי ופירות ים.

 

דוסית תאני פטאיה

The Dusit Thani Pattaya הוא מלון מפואר הממוקם על ביץ' רואד, המשקיף על מפרץ תאילנד. המלון כולל 457 חדרים וסוויטות מפוארים, כולם מעוצבים בסגנון תאילנדי עכשווי, ומצוידים במתקנים העדכניים ביותר, כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, אינטרנט אלחוטי ומיני בר. במלון יש גם שתי בריכות שחייה חיצוניות, מרכז כושר, ספא וחוף פרטי. ארבע המסעדות של המלון מציעות מגוון אפשרויות לסעודה, כולל מטבח תאילנדי, בינלאומי ופירות ים.

 

מלון רויאל קליף ביץ'

מלון רויאל קליף ביץ' הוא אתר נופש יוקרתי על חוף הים הממוקם על גבעת פראטמנאק, ומשקיף על מפרץ תאילנד. המלון כולל 544 חדרים וסוויטות מפוארים, כולם מעוצבים בסגנון תאילנדי עכשווי, ומצוידים במתקנים העדכניים ביותר, כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, אינטרנט אלחוטי ומיני בר. במלון יש גם 11 בריכות שחייה חיצוניות, מרכז כושר, ספא וחוף פרטי. שבע המסעדות של המלון מציעות מגוון אפשרויות לסעודה, כולל מטבח תאילנדי, בינלאומי ופירות ים.

 

לסיכום, פטאיה היא עיר המציעה מגוון רחב של מלונות 5 כוכבים מפוארים הנותנים מענה לצרכים של מטיילים בעלי אבחנה. בין אם אתם מחפשים אתר נופש על חוף הים או מלון אורבני אופנתי, בפטאיה יש משהו לכולם.

 

מידע נוסף

למידע על מלונות ברמה הכי גבוהה בפטאיה שבתאילנד וגם ליעדים אחרים מומלץ להתייעץ עם חברת התיירות תאי טורס תאילנד הפועלת משנת 2016 ומדריכה ישראלית רבים.

מלונות בפטאיה